Close
176 W street name, New York, NY 10014
+1(800)123-4566
info@yoursite.com

Mezobotoks – pogromca zmarszczek

Mezobotoks – pogromca zmarszczek

Atrakcyjny wygląd jest naszą wizytówką. I choć według Liv Ullman „młodość nie jest etapem życia, lecz stanem ducha”, wielu z nas pragnie dostrzegać ją na swojej twarzy. Dotychczas stosowane wypełniacze nie zdawały egzaminu w przypadku delikatnych zmarszczek wokół oczu, dlatego opracowano nowocześniejszą metodę odmładzania o nazwie mezobotoks. Rewitalizacja i lifting skóry w jednym? Teraz to możliwe. Czym jest nowa metoda odmładzania i kto może z niej skorzystać?

Mezobotoks – hybryda w medycynie estetycznej?

Współczesna medycyna estetyczna dysponuje coraz nowocześniejszymi narzędziami i technikami odmładzania. W wyniku połączenia nawilżających właściwości kwasu hialuronowego i zdolności toksyny botulinowej do wygładzania zmarszczek powstała nowa procedura odmładzania twarzy – mezobotoks. Taka mieszanka może dodatkowo zawierać witaminy, aminokwasy czy mikroelementy. Zabieg wykorzystuje mechanizm mezoterapii igłowej, która polega na wprowadzeniu pod skórę substancji aktywnych. Mezobotoks doskonale sprawdza się w przypadku odmładzania tych miejsc twarzy, do których nie można podać samego botoksu.

Wskazania do wykonania zabiegu

Komu dedykowany jest mezobotoks? Z zabiegu mogą korzystać osoby młode. „Kurze łapki” w okolicy oczu zaznaczające się na naszej twarzy w wieku 25 lat kwalifikują nas do mezoterapii z zastosowaniem preparatu będącego połączeniem dwóch najpopularniejszych wypełniaczy. Mezobotoks jest wskazany dla osób z bogatą mimiką, na twarzach których wyraźnie zaznaczają się ślady po niedawnym zdziwieniu, złości lub uśmiechu. Wskazania do wykonania zabiegu to:

  • zwiotczała skóra pod linią brwi,
  • zmarszczki pod oczami, na szyi i dekolcie,
  • zapadnięte policzki,
  • bruzdy nosowo-wargowe,
  • skóra zmęczona i wysuszona,
  • skóra wiotka i mało elastyczna,
  • skóra dojrzała pokryta drobnymi zmarszczkami.

Jak wygląda zabieg?

Poddanie się zabiegowi mezobotoksu poprawia napięcie skóry, wygładza zmarszczki i sprawia, że odzyskuje ona promienny, zdrowy i świeży wygląd. Połączenie działania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego sprawia, że efekty są widoczne po niespełna tygodniu od momentu wykonania zabiegu. Mezobotoks doskonale sprawdza się w przypadku osób z delikatną, cienką i wrażliwą skórą, na której zaznaczają się drobne zmarszczki. Sama procedura polega na tym, że lekarz medycyny estetycznej wstrzykuje pacjentowi pod skórę za pomocą bardzo cieniutkiej igły indywidualnie dobraną do pacjenta dawkę preparatu. Podanie małych dawek preparatu leczniczego zapewnia nam uzyskanie naturalnego efektu. Pierwsze rezultaty są zauważane już po upływie tygodnia. Zabieg trwa ok. pół godziny. Zaleca się powtarzanie mezobotoksu co ok. 6 miesięcy.

Zabieg łączący w sobie moc botoksu i kwasu hialuronowego to innowacyjna metoda stosowana w medycynie estetycznej, która przywróci Twojej twarzy blask i promienny wygląd. Mezobotoks to Twoja szansa na przeżycie drugiej młodości.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *