Close
176 W street name, New York, NY 10014
+1(800)123-4566
info@yoursite.com
Dr n. med. Grażyna Jóźwiak-Zimińska – Chirurg plastyczny specjalizacja II stopnia.

Grażyna Jóźwiak-Zimińska
Chirurg plastyczny specjalizacja II sopnia.
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Pionierka medycyny estetycznej w Polsce. Ogromne doświadczenie kliniczne i bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Swoje doświadczenie wciąż doskonali pod okiem najlepszych specjalistów z całego świata. Przez wiele lat pracowałam w szpitalu MSW i Klinice Chirurgii Plastycznej w szpitalu im. Prof. W. Orłowskiego. Z medycyna estetyczną przygodę rozpoczęłam około 17 lat temu, pracując w gabinecie dermatologii i kosmetologii ,,Bella” w Warszawie. Od ponad 4 lat pracuje tylko w swoim gabinecie. W 2004 r. ukończyłam 2 letnią Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Staram się pogłębiać wiedzę i doświadczenie będąc uczestnikiem zjazdów krajowych i zagranicznych z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów plastycznych w zakresie powiek, uszu i estetycznego usuwania zmian skórnych. Ceni bezpieczeństwo i naturalny wygląd.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetyczne i Anti – Aging. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
Wykładowca i międzynarodowy szkoleniowiec z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Posiada specjalizację z chirurgii dziecięcej oraz chirurgii plastycznej.

http://www.grejs.eu