Close
176 W street name, New York, NY 10014
+1(800)123-4566
info@yoursite.com
Dr n. med. Piotr Niedziałkowski

DR N. MED. PIOTR NIEDZIAŁKOWSKI

Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”

Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Członek Francuskiego Stowarzyszenia MEDIPREVENT

Członek Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Kierownik Centrum Zdrowej Skóry, Centrum Medyczne Damiana

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, posiada specjalizację z chorób wewnętrznych i alergologii oraz doktorat w tych dziedzinach.

Organizator konferencji naukowych i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.

Wieloletni pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii oraz Zakładu Immunologii i Alergologii Klinicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Od wielu lat ekspert medyczny z zakresu alergologii i medycyny estetycznej oraz nauczyciel i wykładowca w tym zakresie. Dzięki dużemu doświadczeniu klinicznemu w leczeniu ciężko chorych pacjentów z problemami internistycznymi, pneumonologicznymi, alergologicznymi oraz z zaburzeniami odporności, potrafi całościowo ocenić stan ogólny Pacjenta i dobrać najlepszy plan postępowania przeciwstarzeniowego i estetycznego. Uważa, że Pacjent jest wizytówką lekarza medycyny estetycznej, a zdrowie i naturalny wygląd to cele jakie powinny  przyświecać każdej wizycie.

Lubi zajmować się trudnymi przypadkami klinicznymi, w szczególności poznaniem ich przyczyn, a nie wyłącznie leczeniem objawów. W swojej praktyce stosuje tylko sprawdzone i bezpieczne metody terapeutyczne.

www.polme.pl

www.csz.damian.pl